BankTips jest portalem spełniającym rolę pośrednika w sprzedaży typów sportowych drogą elektroniczną. Oznacza to, że przeznaczony jest zarówno dla osób posiadających wiedzę w zakresie sportowym, jak również dla osób, które takiej wiedzy poszukują. Nie zajmujemy się typowaniem wydarzeń sportowych, a wszystkie typy są autorstwa typerów zarejestrowanych na portalu.

Zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz pełną i kompleksową weryfikację podawanych za pomocą naszego serwisu typów, dzięki czemu archiwum naszych typerów jest w 100% wiarygodne.

Nie ukrywamy się w różnorakich rajach podatkowych, wręcz przeciwnie jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną na terenie Polski. Rolą jej jest sprawne zarządzanie stroną banktips.pl, czuwanie nad prawidłowością transakcji finansowych oraz ciągłe podnoszenie jakości usług świadczonych za jej pomocą.

Na naszej stronie posiadamy unikatowy, w pełni skomputeryzowany system sprzedaży, zakupu typów oraz abonamentów. Mogą one występować w formie pojedynczej jak również zakupów grupowych, dzięki czemu użytkownik od początku do końca zna zasady na jakich odbywa się transakcja

Wieloletnie doświadczenie w zakresie typów sportowych zaowocowało stworzeniem portalu, który w każdym momencie będzie dążył do osiągnięcia jak największej jakości świadczenia usług, z zachowaniem prostoty obsługi zarówno dla Typerów jak i dla Kupujących.

Portal BANKTIPS.pl  jest przeznaczony dla osób pełnoletnich będących rezydentami krajów, gdzie hazard jest dozwolony. Nie odpowiadamy za udział w hazardzie jak również do niego nie nakłaniamy. Portal BANKTIPS ma charakter wyłącznie informacyjny, a każdy użytkownik korzysta z informacji zawartych na stronie na własną odpowiedzialność i ryzyko.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami funkcjonowania portalu w zakładce "JAK TO DZIAŁA".

 

Z poważaniem

Administracja BANKTIPS