INSTRUKCJA DLA KUPCA    -    KUPUJ  TYPY I WYGRYWAJ!!!!

 

 1. OTWÓRZ KONTO JAKO KUPIEC
 2. Zarejestruj konto KUPCA używając formularza rejestracyjnego na stronie. Kliknij tutaj aby przejść do formularza rejestracyjnego.

 3. KUP MONETY
 4. Dokonaj depozytu środków, które automatycznie zostaną zamienione na monety (wirtualna moneta używana w BANKTIPS). Możesz tego dokonać za pomocą szeregu metod płatności. Kliknij tutaj aby przejść do strony z płatnościami.

 5. WYBIERZ TYPERA
 6. Wybierz typera który Cię najbardziej interesuje. Statystyki najlepszych typerów oraz aktualnych typów znajdziesz na stronie głównej. Możesz też skorzystać z poręcznej wyszukiwarki sklepów umiejscowionej w lewej części strony głównej.

 7. KUP TYP
 8. Po wyborze typera dokonaj zakupu typów lub abonamentu i otrzymaj go e-mailem i sms-em (opcja dodatkowa). Dzięki dodatkowej funkcji powiadomienia możesz otrzymywać informacje o pojawiających się nowych typach swojego ulubionego typera (meil, sms), dzięki temu nie przegapisz żadnego z nich.  Koniec czekania na typ, teraz to typ zapuka do ciebie.

 9. CIESZ SIĘ ZYSKIEM
 10. Inwestuj, powiększaj swój portfel i ciesz się  profitami.

INSTRUKCJA  DLA  SPRZEDAWCY  -  DODAWAJ  TYPY  I ZARABIAJ!!!!

 

 1. OTWÓRZ SWÓJ WŁASNY SKLEP TYPERSKI
 2. Zarejestruj konto SKLEP używając formularza rejestracyjnego na stronie. Kliknij tutaj aby przejść do formularza rejestracyjnego 

 3. PODZIEL SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ DODAJĄĆ TYPY
 4. Masz wiedzę sportową, odpowiednie przygotowanie, a twoja skuteczność jest na wysokim poziomie, NIE CZEKAJ  podziel się wiedzą z innymi. Wystarczy że klikniesz tu!

 5. SPRZEDAWAJ SWOJE TYPY
 6. Każdy Typer na stronie BANKTIPS.pl otrzymuje wynagrodzenie zgodnie ze stopniem fachowości i zweryfikowanej poprawności swojej wiedzy. Twoje typy i abonamenty, możesz sprzedawać na kilka sposobów: w postaci pojedynczej, lub w formie zrzutkowej (dwa rodzaje zrzutek). Szczegóły sprzedaży i zakupu typów są opisane gruntownie w regulaminie BANKTIPS

 7. ZARABIAJ NA SPRZEDARZY TYPÓW
 8. Zarabiaj, doskonal swoją wiedzę i techniki typowania. Zostań Super Typerem i zarabiaj jeszcze więcej. (tabela prowizji dostępna w regulaminie i w panelu użytkownika)