Ogólne

 1. Co to jest BankTips?

BankTips jest portalem spełniającym rolę pośrednika w sprzedaży typów sportowych drogą elektroniczną, miejscem w którym spotykają się Typerzy oraz ich klienci. Więcej informacji można znaleźć w zakładce ”O NAS”.

 1. Czy korzystanie ze strony jest legalne?

Tak. Jesteśmy legalnie działająca firmą zarejestrowaną na terenie Polski.

 1. Kto może otworzyć konto w Banktips?

Konto w Banktips może otworzyć każda osoba pełnoletnia.

 1. Czy rejestracja konta jest darmowa?

Tak. Rejestracja konta w naszym portalu jest darmowa.

 1. Czy typy podawane przez sklepy są monitorowane?

Tak. Zarówno typy jak i wysokość podawanych kursów jest w pełni poddawana weryfikacji przez Administrację BANKTIPS. 

 

Moje konto gracza

 1. Nie pamiętam loginu. Jak mogę go odzyskać?

Aby odzyskać login należy skontaktować się z [email protected]. Nasi konsultanci chętnie udzielą Ci pomocy!

 1. Czy jest możliwe uzyskanie powiadomień na telefon o dodanym typie przez typera?

Tak, wystarczy wykupić odpowiedni pakiet sms i zaznaczyć wybranego przez siebie typera. System automatycznie wysyła wystawione typy sportowe sms-em po dodaniu ich przez typera.

 1. Nie pamiętam hasła. Jak mogę je odzyskać?

Na stronie głównej w oknie "Logowanie" prosimy wybrać "Zapomniałeś hasło?". Następnie wpisz adres e-mail którego użyłeś przy rejestracji. Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do ustalenia nowego hasła. W przypadku wątpliwości w każdej chwili możesz skontaktować się z administracja portalu pod adresem: [email protected].

 1. Nie otrzymałem e-maila z linkiem aktywacyjnym. Co w tej sytuacji zrobić?

Prosimy w pierwszej kolejności sprawdzić zakładkę spam swojej skrzynki pocztowej i odznaczenie nas jako odbiorcę zaufanego.

Jeżeli problem nadal występuje, prosimy o kontakt z adresu meilowego z którego nastąpiła rejestracja na adres: [email protected].

 1. Moje konto jest zablokowane. Jakmogę je odblokować?

Konto użytkownika może być zablokowane z wielu przyczyn. Prosimy pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa konto użytkownika zostanie zablokowane, po trzykrotnej nieudanej próbie logowania. W celu odblokowania konta prosimy o kontakt z suportem poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres: [email protected] oraz podanie loginu i adresu meilowego użytego podczas rejestracji konta w serwisie Banktips.

 1. Chcę zamknąć moje konto gracza? Jak mogę to zrobić?

Twoje konto użytkownika możesz zamknąć w każdej chwili na czas określony lub permanentnie bez podawania przyczyny. W tym celu prosimy przesłać do nas wiadomość e-mail na adres: [email protected] z adresu meilowego zarejestrowanego na koncie i podanie loginu. Po otrzymaniu wiadomości konto użytkownika zostanie natychmiast zablokowane.

 1. Czy mogę zmienić moje dane osobowe?

Na koncie użytkownika po zalogowaniu masz możliwość aktualizacji Twoich danych osobowych takich jak adres e-mail, numer telefonu komórkowego czy danych kontaktowych. W tym celu kliknij po zalogowaniu zakładkę "Ustawienia". Jeżeli chcesz zmienić inne dane, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: [email protected] z adresu zarejestrowanego na koncie i podaj w niej Twój login oraz dane do aktualizacji.

 1. Jak mogę zarządzać ustawieniami mojego konta gracza?

W tym celu po zalogowaniu kliknij w zakładkę "Ustawienia". Dane tam zawarte możesz w każdej chwili zmienić. Aby zapisać zmiany, prosimy kliknąć "Zapisz".

 

Powiadomienia sms/e-mail

 1. Jak wykupić powiadomienia sms?

Zaloguj się na swoje konto, przejdź do zakładki "SMS" następnie w zakładce "Powiadomienia" możesz wybrać jaką liczbę smsów chcesz wykupić.

 1. Powiadomienia meil i sms – jak je skonfigurować. Przejdź do interesującego cię sklepu typera, następnie kliknij zakładkę "Powiadomienia" a zostaną wyświetlone możliwości powiadomień. Zaznacz te, które chciałbyś otrzymywać, a następnie kliknij "Zapisz".

 

Typy sportowe

 1. Jak dokonać zakupu typów?

Dostępne są trzy rodzaje zakupów:

 • Abonament,
 • Typy pojedyncze,
 • Zrzutki.
 1. Kiedy otrzymam zakupiony typ?

W przypadku zakupu „kup teraz” jest on automatycznie widoczny w panelu użytkownika oraz wysyłany pocztą elektroniczną (ewentualnie przez sms po wykupieniu odpowiedniego pakietu). W zrzutkach na typy wysyłany jest on po zebraniu odpowiedniej liczby użytkowników, adekwatnie do rodzaju zrzutki(5 lub 10).

Jeśli jednak nie dojdzie do zebrania odpowiedniej ilości osób w danej zrzutce na typ

wysyłany jest on na 15 minut przed rozpoczęciem spotkania.

 1. Jaka jest najniższa cena typów?

Najniższa cena za typ wynosi 10 zł lub ekwiwalent w innej walucie. Jednak biorąc udział w naszych zrzutkach na typy cenę możesz obniżyć nawet dziesięciokrotnie.

 1. Co w przypadku, gdy typ okaże się przegrany?

W celu ochrony Kupujących przewidziano mechanizm zwrotu monet na konto kupca w przypadku nie trafionego typu. Monety wracają automatycznie na konto po rozliczeniu spotkania (zwrot nie występuje w przypadku zrzutki na typy w formacie 1/10).

 1. Kupiłem typ, jednak nie otrzymałem go na e-mail/sms. Co robić?

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie zakładki "Spam" swojej skrzynki pocztowej. Kupione typy możesz również znaleźć na swoim koncie po zalogowaniu w zakładce "Moje typy". Możesz również przesłać do nas wiadomość e-mail na adres: [email protected]. Po jej otrzymaniu natychmiast zajmiemy się wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji.

 1. Otworzyłem sklep, ale nie mogę dodać typu. Co robić?

Aby móc dodawać typy należy posiadać na swoim koncie minimum 500 monet, które zostaną pobrane podczas dodania pierwszego typu (jest to kaucja zwrotna, która zostaje zwrócona, gdy typer przejdzie etap testowy). Szczegóły w naszym regulaminie.

 

Wpłaty

 1. W jaki sposób mogę dokonać depozytu?

Płatności można dokonać w zakładce ”Monety” widocznej po zalogowaniu. Dostępne metody płatności to: Przelewy 24, Skrill (Moneybookers), PayPall , Przelew Bankowy, Paysafecard.

 

 1. Wpłata nie pojawiła się jeszcze na moim koncie gracza. Co w tej sytuacji mogę zrobić?

Prosimy wysłać do nas wiadomość e-mail na [email protected]. Wiadomość powinna zawierać następujące informacje:

 • Metoda wpłaty,
 • Kwota wpłaty,
 • Data wpłaty.

 

Wypłaty

 1. W jaki sposób mogę wypłacić pieniądze?

Wypłacić pieniądze możesz w taki sam sposób w jaki dokonałeś depozytu. Zaloguj się na swoje konto, przejdź do zakładki "Monety", następnie w oknie "Wypłata Monet" podaj kwotę jaką chcesz wypłacić oraz pin bezpieczeństwa, który wybrałeś podczas rejestracji.

 

Program partnerski

 1. Program Partnerski Banktips – to program lojalnościowy w którym dzielimy się zyskiem z naszymi partnerami. Wystarczy że zaprosisz swojego znajomego do Banktips, a przez 3 miesiące (od momentu jego rejestracji) otrzymasz 10% prowizji jaka przysługuje nam z każdego zakupionego przez niego typu lub abonamentu.